Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z dwoma typami, którzy w pewnym momencie podbiegli (jeden w czapeczce, drugi łysy) i skutecznie "przekonali" towarzystwo ze schodów żeby odpuścili i się nie wtrącali? Na 100% byłi zamieszni w ten napad i robili prawdopodobnie za "ochronę" tych dziewczyn. Ciekawe czy też zostali zatrzymani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gazu z patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fspaniaue podejscie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 patologii należy się krawat z konopii;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dwie suki powinny w nagrodę zamiatać codziennie do końca wakacji hodniki wzdłuż krakowskiego przedmieścia z informacją na bluzie o czynie który popełniły.   To się w głowie nie mieści... Kobiety ... myślą już że jak są kobietami to im wszytko wolno a fascet ich nie udeży bo gdzież to nie wypada i w ogóle nie mają prawa się bronić przed taką patologią.... otórz nie - każdy powinien mieć takie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie zaczynjają... 14 lat i juz rozboje , pobicia i promile... toż to jakaś patologia. Skoro w tym wieku mamy takie "kwiatki" to co będzie, gdy "to to" będzie miało dzieci? Jaki to przykład im da?... jak "to to" je wychowa? Zastanówmy sie chwilę nad tym, bo w tym jest kłopot...   Podejrzewam, że rodzice tych gówniar albo jakaś patologia, albo tacy zajęci, że nie maja się czasu dziećmi własnymi zająć... albo z bidula dziewczyny....   Szkoda, że nie było mnie na miejscu tego chłopaka, bo bym z nimi zrobił porządek, że odechciałoby im się napadów. Przeflancował bym im twarze, że w lustrze by się nie poznały małe dziwki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy wszyscy mieszkacie ludzie ? Obejrzyjcie sobie dokładnie ten film , a zobaczycie że te laski nie były  SAME!! Teraz to wielkie HALLOOO!! bo monitoring ,ale odkąd pamiętam a było to 18 lat temu jak kończyłem szkolę w Lublinie ,to na własne oczy widziałem takie cyrki przy dworcu głównym co tydzień .Laski zaczepiały i biły nie dziewczyny tylko chłopaków ,a reszta brudasów stała za winklem i jak koleś przyjebał lasce to rzucali się całą bandą na niego....Kiedy to się ten bandytyzm w Polsce skończy....?
  Bo to na tym polega. Dziwki umawiają się ze swoimi żądnymi zaczepki gahami, że zaczepią parę. Jak chłopak z pary uderzy taką dziwkę w ryj to te ich gahy maja pretekst do upuszczenia sobie pary w postaci pobicia obrońcy zaczepiobnej dziweczyny.   Deb***ny sposób spędzania czasu przez patologiczne kregi z okolic w których dochodzi to tychże rozbojów.   Wy młode, głupie dziweczyny, przyjdzie czas, że traficie na lepszego od siebie, który przy okazji takiej akcji dobrze was wszystkich załatwi i obije wam zdziwczałe ochlane ryje i waszym gahom też. Chetnie bym popatrzył na cos takiego bo lubię flimy z Segalem, który rozprawia się z takimi pizdami jak wy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie zaczynjają... 14 lat i juz rozboje , pobicia i promile... toż to jakaś patologia. Skoro w tym wieku mamy takie "kwiatki" to co będzie, gdy "to to" będzie miało dzieci? Jaki to przykład im da?... jak "to to" je wychowa? Zastanówmy sie chwilę nad tym, bo w tym jest kłopot...   Podejrzewam, że rodzice tych gówniar albo jakaś patologia, albo tacy zajęci, że nie maja się czasu dziećmi własnymi zająć... albo z bidula dziewczyny....   Szkoda, że nie było mnie na miejscu tego chłopaka, bo bym z nimi zrobił porządek, że odechciałoby im się napadów. Przeflancował bym im twarze, że w lustrze by się nie poznały małe dziwki.
zaówarz że jak podaje jeden z forumowiczór to w miedzy czasie te 2 suki są kryte przez dwóch typów którzy ubezpieczają całą akcję. Sąd i Policja powinni przeanalizować całą akcję od poczatku do końca i zidentyfikować cały gang bo nie było to zwykłe podejście na kasę tylko regularna napier***anka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przeciez miałby sprawe za pobicie tych gówniar. ci ludzie interweniujacy to tez jakies jakies popierdólki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko złapać i zapiąć na dwa baty, tylko by pierdziały i głupoty wybiło by się im z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się w tym Lublinie dzieje. Dzisiaj na Peowiaków/kołłątaja/hempla przeżyłem szok. Na skrzyżowaniu stanął samochód, po czym podbiegł do niego gość (wytatuowany bez koszulki - na oko recydywa) otworzył drzwi i próbował wycjągnąć kobietę z samochodu za włosy, szamotanina trwała parę minut, do poszkodowanej podbiegł jakiś ochroniaż i atakujący się zmył. Szokujące jest to, że pod numerem 112 nie byli w stanie zlokalizować ulicy Hempla - czyżby napewno 112 łączył zawsze do miasta z którego się dzwoni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się w tym Lublinie dzieje. Dzisiaj na Peowiaków/kołłątaja/hempla przeżyłem szok. Na skrzyżowaniu stanął samochód, po czym podbiegł do niego gość (wytatuowany bez koszulki - na oko recydywa) otworzył drzwi i próbował wycjągnąć kobietę z samochodu za włosy, szamotanina trwała parę minut, do poszkodowanej podbiegł jakiś ochroniaż i atakujący się zmył. Szokujące jest to, że pod numerem 112 nie byli w stanie zlokalizować ulicy Hempla - czyżby napewno 112 łączył zawsze do miasta z którego się dzwoni ?
  Pełno złodziejstwa przesiaduje w knajpie na rogu. Nie wiem, jak się nazywa, ale straszna mordownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełno złodziejstwa przesiaduje w knajpie na rogu. Nie wiem, jak się nazywa, ale straszna mordownia.
Jak sie stoi twarza do budynku CK, to knajpa jest po prawej stronie? Tak po schodkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełno złodziejstwa przesiaduje w knajpie na rogu. Nie wiem, jak się nazywa, ale straszna mordownia.
Przecież tam jest komisariat,jaja sobie robisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka jest bezgraniczna. Co gorsza z takimi chwastami niewiele da się zrobić. Wsadzenie ich do wiezięnia albo poprawczaka tylko pogorszy sprawę, bo jak wiadomo system penitencjarny w Polsce to tylko przechowywanie wieźniów wśród innych więźniów, a nie resocjalizacja. Zadziwiające jest to, że tak młode kobiety (a w zasadziecie dziewczynki) już mają problemy z prawem. Smutna historia.   Ja jednak widzę tutaj też inną rzecz. Dlaczego akurat ta sprawa została nagłośniona? Skoro, jak było wspomniane w artykule, monitoring świetnie działa i dzięki niemu wykrywa się coraz więcej podobnych napadów, to dlaczego tak nie ma więcej takich nagrań? Nie chce wyjść na jakiegoś fana teorii sposkowych, ale czy top przypadkiem nie jest też propaganda na rzecz większej inwigilacji? Zwiekszenie ilości kamer monitorujących maisto pewnie przyczyni sie do wiekszej wykrywalności, ale z drugiej strony to też większa kontrola zwykłych obywateli. Ja nie mam nic do ukrycia przed władzą, ale nie podoba mi się to jak ktoś mnie podgląda na każdym kroku. Zamiast zwiększyć wykrywalność przestępstw, przeciwdziałajmy im. Chociażby te dwie nastolatki. Gdyby miały sie czym zająć w czwartkowy wieczór to nie łaziłyby pijane po mieście. Dobre wychowanie ze strony rodziców jest niezastąpione, ale można przecież robić coś poza tym. Władze zamiast wydawać kase na bezsensowne rzeczy powinny zająć się młodzieżą w Lublinie i postarać się, żeby miała się gdzie wyszaleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuzwa,bezstresowe wychowanie.Moim zdanie jak by dostala w dupe raz drugi od rodzicow wiedziala by gowniara ze sa ludzie silniejsi i by z lapami nie skakal.Za moich czasow nie katowalo sie ale lalo w dupe az puchla moje pokolene wyszlo na ludzi a to co teraz wyrasta to wiekszosc zycia przsiedzi w wiezieniu za moje pieniadze.Maja szczescie ze mnie tam nie bylo,tylek bym skopala przywiazala do slupa i w samych gaciach dorana zostawila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie stoi twarza do budynku CK, to knajpa jest po prawej stronie? Tak po schodkach?
  Ta sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam jest komisariat,jaja sobie robisz ?
  Komisariat jest jakieś 150 metrów w linii prostej od tego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka jest bezgraniczna. Co gorsza z takimi chwastami niewiele da się zrobić. Wsadzenie ich do wiezięnia albo poprawczaka tylko pogorszy sprawę, bo jak wiadomo system penitencjarny w Polsce to tylko przechowywanie wieźniów wśród innych więźniów, a nie resocjalizacja. Zadziwiające jest to, że tak młode kobiety (a w zasadziecie dziewczynki) już mają problemy z prawem. Smutna historia.   Ja jednak widzę tutaj też inną rzecz. Dlaczego akurat ta sprawa została nagłośniona? Skoro, jak było wspomniane w artykule, monitoring świetnie działa i dzięki niemu wykrywa się coraz więcej podobnych napadów, to dlaczego tak nie ma więcej takich nagrań? Nie chce wyjść na jakiegoś fana teorii sposkowych, ale czy top przypadkiem nie jest też propaganda na rzecz większej inwigilacji? Zwiekszenie ilości kamer monitorujących maisto pewnie przyczyni sie do wiekszej wykrywalności, ale z drugiej strony to też większa kontrola zwykłych obywateli. Ja nie mam nic do ukrycia przed władzą, ale nie podoba mi się to jak ktoś mnie podgląda na każdym kroku. Zamiast zwiększyć wykrywalność przestępstw, przeciwdziałajmy im. Chociażby te dwie nastolatki. Gdyby miały sie czym zająć w czwartkowy wieczór to nie łaziłyby pijane po mieście. Dobre wychowanie ze strony rodziców jest niezastąpione, ale można przecież robić coś poza tym. Władze zamiast wydawać kase na bezsensowne rzeczy powinny zająć się młodzieżą w Lublinie i postarać się, żeby miała się gdzie wyszaleć.
Chłopie a co ty masz do ukrycia czy inny przeciętny obywatel? Że jak idziesz do roboty ulicą i nikt nie patrzy to sie po tyłku podrapiesz? No straszne normalnie ubaw po pachy mają w monitoringu. Kontrola? A niech sobie kontrolują - to właśnie jest prewencja czyli zapobieganie tego typu przestępstwom w praktyce. A przynajmniej jeden z elementów, bo oczywiście żeby takich degeneratów nie produkować to rodzice powinni mieć czas i siły (a nie wracać późno i padać na ryj po robocie) żeby dzieci wychowywac itp itd a jest jak jest każdy wie. Naprawdę wolę taką kontrolę jak to nazywasz. Częściowo jest szansa że ktoś w porę zauważy na kamerze i zareauje, zgłosi to patrolowi i może ci życie uratują. Chociaż są też cwaniaki że np. podchodzi do ciebie z uśmiechem jak do kolegi, wsadzi ci nóż do tapet pod kurtkę i grzecznie poprosi o portfel drugą ręką. Nie życzę tobie i nikomu kolego takiej przyjemności, rodem z dworca pks w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...